Almanca Türkce Ceviri

0
992

Almanca Türkçe Çeviri yaptirmak istiyorsunaniz almanca.com’un Almanca Türkçe Çeviri sayfasina göz atmalisiniz.

Almanca ders kitabinda karsilastiginiz bir cümle ya da paragrafi anlamakta zorluk cekiyorsunuz. Etrafinizda bu almanca cümleyi ya da paragragi aciklayabilecek kimse yok. Öncelikle nasil bir almanca ceviri yaptirmak istediginizi kesfetmelisiniz. Cok kullanilan almanca kelimeler ya da almanca cümleler.

Almanca.com ekibi olarak özellikle popüler almanca kelimeler, almanca cümleler ve almanca metin cevirileri konusunda ihtiyaclarinizi karsilamak icin caba gösterdik.

Almanca Türkce Kelime Cevirileri

Belki de Almanca Türkce cevirisi yapilan ilk kelime grubu almanca sayilar. Buna ek olarak ilk seviyelerde ögrenilen almanca saatler, almanca günler, almanca aylar ve almanca mevsimler. Tabii ki bütün bu almanca kelime cevirileri artikelleri ile birliktedir.

Almanca Türkce Cümle Cevirileri

Genellikle kitaplarda ya da dökümanlarda tam olarak anlasilamayan almanca cümleleri bu bölümde bulabilirsiniz. Örnegin almanca kendini tanitma ya da almanca seni seviyorum demek.

Almanca Türkce Metin Cevirileri

Almanca kelime ya da cümle tercümeleri size yetmiyor ise muhtemelen metin ceviri servisimizi kullanmaniz gerekmektedir. Google Translate servisi altyapisi ile calisan metin tercüme servisimiz.

Özellikle popüler Almanca kelimelerin Türkce cevirileri ve cok kullanilan almanca cümlelerin Türkce karsiliklarina tek bir tiklama ile ulasabileceginiz Almanca Türkce Ceviri sayfamiz tüm ihtiyaclarinizi karsilayacak sekilde tasarlanmistir.

Aradiginizi ceviri sayfamizda bulamadiniz mi? Isterseniz yorum yaparak ya da iletisim formu araciligi ile karsilanmadigini düsündügünüz ihtiyaclarinizi bize iletebilirsiniz.

CEVAP VER